fbpx
Ana Sayfa » Clavis Blog

Turizm Sektöründen Güncel Haberler

Clavis Blog

Clavis Blog turizm sektöründeki en son haberleri analiz etmek ve trendleri takip etmek için tasarlanmıştır. Turizm dünyasındaki yenilikler, keşfedilmemiş destinasyonlar, yerli ve yabancı turizm yatırımları, tavsiyeler ve fırsatlar hakkında makaleler yer almaktadır.

Blog yazarı Ayşe Nur İyiler, kendi bilgilerini paylaşarak, çeşitli konuları profesyonel bakış açısıyla analiz etmektedir. Bankacılık ve turizm sektörlerindeki 22 yıllık tecrübesiyle sektördeki gelişmeleri, yeni gelişmeleri ve yatırım projelerini takip eden Ayşe Nur İyiler, sistemli bir şekilde yazılarını kaleme almaktadır. 

Pandeminin ardından müşterilerin değişen ihtiyaçları ile turizm sektörü değerlerini değiştirmekte ve yeni bir strateji benimsemeye ihtiyaç duymaktadır. Ayda iki kez yayınlanan yazılarında yeni yaklaşımın benimsenmesi, yeni destinasyonların keşfedilmesi, müşteri beklentilerinin daha iyi anlaşılması, fikirlerin ne ve nasıl yapılacağı titizlikle inceleniyor.

clavis blog author

Clavis Blog Yazarı: Ayse Nur Iyiler

Ayşe Nur İyiler, profesyonel yaklaşımıyla yazılarını tarafsız bir gözle yazmaktadır. Turizm sektöründe yeni fırsatları, gelişmeleri ve uygulamaları analiz etmekte, gündemine almaktadır. Turizmde sürdürülebilirliğin altını çizerek, yerel halkın bu yaklaşımdan yararlanacağı yeni destinasyonlar da konularının arasında yer almaktadır. Uluslararası turizm sektörü, Ayşe Nur İyiler'in makalelerini yayınladığı bir diğer önemli başlık uluslararası turizm sektörüdür. Yazılarında dünyadaki tüm trendleri, iyileştirmeleri, yenilikleri, yatırımları bulacak ve ücretsiz aboneliğiniz ile gündemi yakalayacaksınız. Merak ettiğiniz bir konu varsa, lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin. Fikirleriniz ve katkılarınız bizim için çok değerlidir.

Clavis Blog Yazıları

medikal turizmde pazarlama stratejileri
Pazarlama

Medikal Turizmde Pazarlama

Medikal Turizmde Pazarlama dinamikleri nedir? Stratejik planlamada nelere dikkat edilmeli? Başarılı sektörel pazarlama için önemli ipuçları.

Devamı »
yeni normal ertesinde turizm nasıl olacak?
İş Dünyası

Yeni Normal Sonrasında Turizm

Yeni Normal turizmi nasıl etkileyecek? Hangi önlemler alınmalı? Turizm sektörünü güçlendirmek için neler yapılmalı? Dünyada neler yapılıyor?

Devamı »

Fikirlerinizi Bizimle Paylaşın