fbpx
Ana Sayfa » Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetleri

ayse nur iyiler clavis consultancy

22 yıllık finans ve turizm sektörü tecrübesine sahip Ayşe Nur İyiler turizm sektöründe yatırımcılara, işletme sahiplerine ve kamu kuruluşlarına yönelik turizm projeleri geliştirmekte olup, operasyon, altyapı, pazarlama ve satış alanlarında danışmanlığı ile uzmanlaşmış bir sektör profesyonelidir.

Ayrıca , Turizm destinasyonları yönetimi kapsamında Ayşe Nur İyiler kamu-özel sektör işbirliği ile oluşturulan destinasyon yönetim örgütlerine özel danışmanlık vermektedir.

Bu hizmetler, devam eden araştırmalara, pratik tavsiyelere ve sürekli gelişen yeni uygulama ve yöntemlere dayanmaktadır.

Clavis sadece Türkiye’de değil, uluslararası pazarlarda da sektörel yatırım fırsatlarını takip ederek, lider proje ve gelişmelerde yer alarak güncel uygulamaları projelere yansıtmaktadır. Clavis, yurt dışından Türkiye’ye gelmek isteyen yabancı yatırımcıların yanı sıra yurt dışına açılmak isteyen yerel yatırımcılara, projelerini geliştirme, yeni iş fırsatları ve ortaklıklar oluşturma konularının her aşamasında destek vermektedir.

Clavis, global iletişim ağı sayesinde hem Türkiye hem de dünyadaki müşterileri adına proje bazlı çalışmaları yürütmektedir.

Ayşe Nur İyiler tüm çalışmalarında turizm sektörünün sürdürülebilir gelişimine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Clavis Danışmanlık Hizmetleri küresel sağlık turizmi danışmanlığı

Sağlık Turizmi Danışmanlık Hizmetleri

Medikal, termal & wellness ve üçüncü yaş turizmi kapsamında hedef ülkelerden sağlık hizmetleri için satış potansiyelinin oluşturulması

Kongre Turizmi (M.I.C.E.)Yönetimi

Turizm şirketleri ve mevcut işlerine yatırım yapmak veya geliştirmek isteyen tüm M.I.C.E. sektörü paydaşları için araştırma hizmetleri ile danışmanlık ve eğitim.

Kongre Yönetimi Danışmanlık Hizmetleri
Ürün geliştirme için Danışmanlık Hizmetleri

Ürün Geliştirme Danışmanlık Hizmetleri

Yurt dışı ve yurt içi turistlerin ihtiyaçlarını karşılamak için bir destinasyonun/ turizm işletmesinin/ konaklama tesisinin ürünlerinin sektördeki ihtiyaç ve gelişmeler ile uyumlu olarak yeniden şekillendirmesi veya yeni ürün geliştirmeyi amaçlayan danışmanlık

Sürdürülebilir Turizm Danışmanlık Hizmetleri

Çevreye duyarlı başarılı organizasyon odaklı turizm endüstrisine özel danışmanlık 

Clavis danışmanlık hizmetleri ve sürdürülebilir turizm

Destinasyon Yönetimi Danışmanlık Hizmetleri

Sürdürülebilir destinasyon yönetimi konusunda ortak bir hedef için çalışan bir koalisyonun (kamu, özel sektör ve yerel halk işbirliği ile) tutarlı bir strateji ile faaliyetlerini koordine etmeye ve strateji üretmeye dayalı danışmanlık

Eğitim ve Seminerler

M.I.C.E. ve küresel sağlık turizmi endüstrisine dayalı, turizm endüstrisindeki yeni trendlere ve gelişmelere odaklı danışmanlık hizmetleri

danışmanlık hizmetleri ve eğitim
Ücretsiz Analiz Görüşmesi İçin

Randevu Alın

Ücretsiz Görüşmemiz 45 Dk’dır

ayse nur iyiler clavis consultancy

Tüm Sorularınız İçin